• Ново
Мишелин Бранител ЛТ М С Цела Сезона ЛТ285 60Р 125Р Е Лесна Гума За Камиони

Мишелин Бранител ЛТ М С Цела Сезона ЛТ285 60Р 125Р Е Лесна Гума За Камиони

Buyers rating:
DEN 3225.28

Износ

Мишелин Дефендер ЛТХ М/Кисело Најдобро Само Што Стана Подобро. Мишелин Дефендер LTX M/S го комбинира докажаниот дизајн на шарите НА LTX M/S2 со соединението Evertread за да обезбеди издржлив век на траење, без разлика на сезоната.Мишелин Дефендер LTX M/S го подобри животот на шарите во тешки услови. Соединението Evertread му помага на Дефанзивецот НА МИШЕЛИН LTX M/S да трае 10% подолго во тешки услови од MICHELIN LTX M/S2. Оваа гума, исто така, има одлична влажна и снежна влечна сила, нудејќи пократки влажни растојанија за запирање и подобра влечна сила на снег од водечките конкурентни гуми со долга гаранција. Мишелин Дефендер LTX M/S е Исто Така Еколошки! Изградбата на Max Touch му помага На Бранителот НА МИШЕЛИН LTX M/S да ви заштеди до 65 литри гориво во текот на животот на гумата, во споредба со водечката конкурентна гума. Мишелин Дефендер ЛТХ М / С Соединението За Гуми За Гуми Обезбедува Издржлив Век на Траење, Без разлика На Сезоната. Подобрен Животен Век во Тешки Услови . 50,000 & 70,000 Милја Ограничена Гаранција. Одлично Влажно И Снежно Влечење. Еколошки со Користење На Максимална Конструкција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80