• Ново
Јакни и Палта За Надворешна Облека на момчиња И јакна Момчиња Момчиња Девојчиња Зимски Моден Цртан Филм Со Качулка Згуснете Ја Ветроупорната Топла Јакна За Палто

Јакни и Палта За Надворешна Облека на момчиња И јакна Момчиња Момчиња Девојчиња Зимски Моден Цртан Филм Со Качулка Згуснете

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

И Јакна Дете Момчиња Девојки Зимски Моден Цртан Филм Со Качулка Руно Згуснете Ветроупорна Топла Облека Палто 11 Јакнаматеријал : Памук, Полиестер. Повод : Секоја Пригода. Пол : Момчиња, Девојчиња. Пакетот вклучува : 1пц Палто. Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Зимски Снежен Капут За Мали Деца Со Дизајн На Руно, Студениот Ветер Нема да Дува во Главата и Вратот на Вашето Бебе. Еластична Манжетна отпорна на ветер и Дизајн на Деколте-штипнете Му Помагаат На Вашето Дете Против Студот. Добро Е За Зимата. Специфичната Големина Се Однесува На Нашата Табела Со Големини На Последната Слика. Совети За Перење : Ладна Вода, Нежно Миење Во Машина Или Миење Раце, Закачете Суво, А Не За Белење. Надворешната Облека За Палто За Деца Е Изработена Од Памук, Полиестер, Руно, Што Е Многу Меко И Удобно. Детската Јакна Од Руно Зимска Облека За Момчиња и Девојчиња Има Издржлива Надворешност Од Полиестер и обложена Со Руно, Може Да Се Загрее. Топлото Бебешко Палто Ќе Направи Вашето Бебе Да Изгледа Преслатко. Зимскиот Капут Е Погоден За Секојдневно Носење, На Отворено, Качување, Патување, Кампување, Скијање. Тоа Е Најдобар Подарок За Божиќ, Роденден, Нова Година. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата...

DEN 4216.32