• Ново
Абтел Дами Долг Фустан Ракав Макси Фустани Обични Лабави Жени Замав Одмор Темно Зелена 5XL

Абтел Дами Долг Фустан Ракав Макси Фустани Обични Лабави Жени Замав Одмор Темно Зелена 5XL

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Долг Ракав Долг Фустан, Жени Кафтан Фустан Тип На Шема : Еднобојна, Ружедбојка : Црна, Темно Зелена, Вино Црвена, Сина, Црвена, Светло Сина (По Избор)Големина : XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекснеклин : в Должина на вратот : Должина На Максислав : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Материјал : макси фустанот е направен од лесна ткаенина, и е толку пријателски за кожата и дише, лабавиот дизајн ви носи удобно искуство при носење.2. Натпревар : одлично е и да го спарите овој модерен фустан со висока пета, сандали, капи, ѓердан и обетки за шик изглед.3. Дизајн : женски фустан со долг ракав v врат, празнична забава кафтан долг фустан, мода плус големина руширани фустани .Може да изгледате потенок со носење лабав фустан со v вратот. 4. Повод : Совршен за фустан за носење на работа, забава, коктел, семеен собир, состанок или само за секојдневно облекување.Содржина на пакетот : 1 х Жени Плус Големина Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан Против Вратот, Жени Фустан Со Долги Ракави, Женски Макси Фустани, Женски Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски V Вратот Долг Фустан, Жени Плус Големина Фустани, Жени Преголем Фустан, Жени Одмор Макси Фустани, Дами Бохо Кафтан Фустан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празник, Забава, Одмор, Секојдневно Носење. Натпревар Стил Овој Макси Фустан со Потпетици Или Сандали за Секојдневен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Можете Исто така Да Се Спарите Со Чизми Во Пролет, Лето и Fall.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фригидер Тајмер Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фригидер Тајмер Копче

Фригидер 131859104 Копчето За Тајмер е дел за замена за вашата машина за перење Фригидер 131859104 Копче За Тајме

DEN 344.80
Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети

Нема Место Како Дома За Празниците Божиќна Сезона инспирирана од зборот и уметничката матрица од нашит�

DEN 127.84
Окума PCH Прилагодено Врти Прачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка

Прилагодената Шипка За Предење Окума ПЧ е силна, но сепак лесна прачка инспирирана од Автопатот На Брег�

DEN 2989.60