• Ново
Мали Момчиња Девојки Удобни Чевли Животни Деца Чорапи Боси Аква Чевли Чорапи Нелизгачки Под Цртан Филм Шема Решетки Патики Чевли

Мали Момчиња Девојки Удобни Чевли Животни Деца Чорапи Боси Аква Чевли Чорапи Нелизгачки Под Цртан Филм Шема Решетки Патики Чевли

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Пол : Унисекс. Сезона : Лето. Шема : Цртан Филм. Повод : Дома,на отворено,плажа, во затворени простории. Големина шема : . Големина : ХХС САД : 4,5 ЕУ : 20 ВЕЛИКА британија : 3,5 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Должина На Влошката : 11,5 См/4,53" Погоден За : Големина : ХС САД : 5,5 ЕУ : 21 ВЕЛИКА британија : 4,5 Препорачана Возраст : 1-2 Години Должина На Влошката : 12,5 см/4,92" Погоден За : Големина : С САД : 6,5 ЕУ : 22,5 ВЕЛИКА британија : 5,5 Препорачана Возраст : 2-3 Години Должина На Влошката : 13,5 СМ/5,3" ПОГОДЕН ЗА : Мали деца : М Сад : 8,5 Еу : 24 велика британија : 7,5 препорачана возраст : 3-4 Години Должина на влошката : 15 СМ/5,9" ПОГОДЕН ЗА : Мали деца : Л Сад : 9,5 Еу : 26 велика британија : 8,5 препорачана возраст : 4-5 години ДОЛЖИНА На Влошката : 16 СМ/6,3" ПОГОДЕН ЗА : Мало Дете Момче Девојчиња Деца Меки Удобни патики. Бебе Девојки Момчиња Чевли Новороденче Патики Мека Единствена Обична Пешаци Чевли. Стилски Дизајн-Класичните чевли за бебиња,модните и секојдневните патики се погодни за секоја пригода како дневно,семејно собирање,фотографирање, играње во затворен простор.добар прв роденден, подарок за туширање за бебиња. момче чевли материјалот на ова е супер мек, лесен и практично се пере во машина.Носен во неколку различни стилови и Бои. Лесно Носење : ЛЕСНО ВКЛУЧУВАЊЕ, ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ. Мекиот материјал ги прави нашите чевли за детско креветче лесни за облекување и соблекување, чевли за детско креветче погодни за 0-18 месеци унисекс бебе.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00