• Ново
Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба, Готвење Тамагојаки, Сина Боја

Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба,

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

карактеристики : . најлон ентериер за цврстина, но сепак флексибилен. Употреба На температури ДО 450 F, избегнувајте директен пламен. флексибилните рабови овозможуваат сите парчиња да функционираат како шпатула. Huge Огромна површина за да можете лесно да вртите големи предмети. дизајн На Кратки рачки Може да се стави во релативно мала фиока. палачинка тарнер никогаш не се држи. t Измијте ги сите парчиња во топла вода со сапуница пред употреба. * * * * * * * * * * * safe безбедна Машина за Миење Садови или рачно перење. Big Голема дупка На крајот од рачките за лесно виси на ѕидот на кујната без да зазема многу простор. tt. Спецификација На Производот. Име на производот : Силиконски Шпатула Тарнер. материјал : Силикон, Најлон. t ttt t t Size ( L*W) : 26 x 12 cm/10.23 x 4.72 инчи. боја : Зелена, Розова, Портокалова, Жолта, Сина. tt. Вклучен Пакет. силиконски Шпатула Тарнер. tt. . т. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ-Овие лопати за палачинки се направени од внатрешен најлон и надворешен силиконски материјал, нетоксични и без мирис, издржливи и безбедни за употреба. Добра отпорност на топлина и студ, мазни рабови особено погодни за нелеплива Тава^. ДИЗАЈН НАГЛАСИ - флексибилна и Мека глава На Шпатула лесно се превртува, меша, гребе и преклопува најмногу видови храна без да ги гребе вашите обложени садови за готвење. Интегриран и Беспрекорен дизајн чувајте го цврст за употреба, нема да се откине или да се распадне при мешање. Широкиот Раб е многу погоден за лесно и без напор превртување на големи парчиња храна, добар прибор за готвење кој ќе ви помогне да готвите вкусна храна^. Широка Примена : Силиконска Шпатула за сите видови садови за готвење, заштитете ги нелепливите тави од гребење. Погоден за готвење и вртење Тамагојаки, јајца, палачинки, риба и зеленчук, особено погоден за правење ролни од јајца, салати од зеленчук, сендвичи, омлет, пржени јајца итн.^. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-нелепливите и отпорни на дамки атрибути можат да ги намалат остатоците од храна и мирисите оставени на кујнскиот прибор, можете да ја измиете шпатулата со раце, едноставно избришете ги со мека крпа за садови под топла вода со сапуница, а потоа оставете ги да се исушат на воздух за следниот пат употреба. Или можете да го фрлите во машина за миење садови за брзо и практично чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67