• Ново
Окума PCH Прилагодено Врти Прачка

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка

Buyers rating:
DEN 2989.60

Износ

Прилагодената Шипка За Предење Окума ПЧ е силна, но сепак лесна прачка инспирирана од Автопатот На Брегот на Пацификот. Еднонасочната технологија на врвот На прачката Засилена со Влакна ја зголемува јачината на кревање и моќноста на прачката. Оваа прачка е конструирана од издржливо, одговорно, 24-тонско празно јаглеродно прачка со обвивка од јаглеродни влакна од 3к, седиште НА алпите КАХ ролна и гумено капаче за задник што не се лизга. Окума ПХ Прилагодената Прачка за Леење ќе ги мотивира риболовците да уживаат во својата страст за риболов и да удрат во вода.Карактеристики : - 24-тонска јаглеродна прачка празна конструкција - циркониумските влошки нудат компатибилност и за плетенка и за моно - УФР-ВТОРИ : еднонасочен врв На шипката Засилена Со Влакна - 7' и 7'6" моделите имаат заострени држачи ЗА ТПЕ - 8' и 9' моделите имаат заострени рачки на цевката за собирање - 3к-ткаената обвивка од јаглеродни влакна ја подобрува јачината на обрачот - фуџи к-водичи на m, mh и h модели - алпи hxn Водич Рамки Со циркониум инсерти на xh - сите модели функција алпи ках алуминиум РОЛНА Seats Спецификации : - Тип На Вода : Солена вода - техника : предење - должина на прачка : 7'6"- должина на преден стисок : 7"-3/4 - должина на заден зафат : 16"-7/8 - број на парчиња : 1 - моќност : средно тешко дејство : Средно Брзо/брзо - тип на рачка : оценка ц - линија : 40-60 фунти.- Наведуваш Рејтинг : 1-6 мл. - Празен Материјал : 24-тон јаглерод прачка празно-Водич Тип : Фуџи К-водичи-Рачка Материјал : Заострени TPE костец-Број На Водичи : 6 + Врвот-Тежина : 13.7 мл. Окума PCH Прилагодено Врти Прачка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници Со се

DEN 704.00