• Ново
Дорман 603 - Предниот Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот За Специфични Модели На Форд Одговара На Форд Фиеста

Дорман 603 - Предниот Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот За Специфични Модели На Форд Одговара На Форд Фиеста

Buyers rating:
DEN 728.64

Износ

Овој резервоар за течноста за ладење на моторот за замена е произведен од квалитетни материјали за да ги издржи напрегањата на топлината во подземјето и вибрациите на моторот. Тој е дизајниран и произведен за да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел. Овој дел е компатибилен со следниве возила. Пред да купите, внесете ја облогата на вашето возило во алатката за гаража за да ја потврдите опремата. [Форд Екоспорт : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012] - [Форд Фиеста : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010] Дорман 603-388 Предниот Резервоар За Течноста За Ладење На Моторот За Специфични Модели На Форд Одговара На Директната замена На Форд Фиеста Во 2003 година-овој резервоар за течноста за ладење на моторот одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел. Идеално решение-дизајнирано за беспрекорна инсталација. Издржлива конструкција-произведена од квалитетни материјали за да издржи подмолна топлина и вибрации. Доверлив дизајн-поддржан од 100 години искуство во автомобилскиот резервен пазар. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Оем Дел Број - €Z8 K218 B; 8 K218 B-T; DAKG-K218 BA; DFK218 BAT; FRT1534 C; FRT1543 C; K218 BA; K218 BA-T; 8 S658 K218 BA. Дополнителни Карактеристики Боја : Бела. Материјал : Пластика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84