• Ново
Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара: 2009-ФОРД Ф150, 2007 - ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара: 2009-ФОРД Ф150, 2007 - ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување. За патнички автомобили и лесни камиони. Општите упатства се преполни со секое склопување. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени средни и тешки апликации за камиони.Доаѓа во комплет со фабрички инсталирани, претходно свиткани крајни фитинзи со цинк-дихромат, загради, приклучоци за сензори, обвивка, чаури и громови.Ги надминува барањата за изведба На SAE J2050.Гејтс-Управувано Од Можноста Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието.

Карактеристики

Производи во категоријата

Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67