• Ново
Лек Дигитален Будилник Креативни Преносни Студентски Деца ПРЕДВОДЕНИ Електронски

Лек Дигитален Будилник Креативни Преносни Студентски Деца ПРЕДВОДЕНИ Електронски

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Функција : 1. Стил на цртан филм : овој електронски дигитален будилник има симпатичен стил на цртан филм со добри визуелни ефекти за привлекување деца и обезбедување забавна и привлечна опција за будилник за деца.2. Ефект на Вибрации : будилникот за вибрации е да се потпрете на вибрациите за да потсетите, ставете будилник за вибрации под нивната перница пред спиење, кога вибрациите генерално нема да ги вознемируваат другите луѓе, а ефектот е подобар од будилникот од типот на звук, нема да предизвика бучава.3. LED Дисплеј : овој будилник СО LED дигитален екран за прикажување на времето, исто така е многу пренослив, надвор со телото секогаш може да го сфати времето. Едноставно притиснете го копчето "СНЗ "и задното осветлување на мачката ќе биде вклучено 10 секунди.4. Два комплети Будилник : можете да поставите два комплети будилник, потсетници за трепкање на светлината, дополнителен сет на будилник, мокрење во кревет полесно.5. Прилагодлив Интензитет на Вибрации : 3 нивоа на вибрации може да се прилагодат, според нивните потреби за прилагодување на интензитетот на вибрациите на будилникот.Спецификација : Тип На Ставка : Дигитален Аларм Часовник : 225g / 7.94 oz Material : ABSProduct Големина : Прибл. 11x9x3cm / 4.3x3, 5x1, 2in Battery : 3 x 1.5 VIES батерии (испорачани без батерии)Функција : Два комплети будилник, потсетник за трепкање на светлината погоден За : Студенти И деца, е идеална Студија И Асистент За будењеслиста на пакети : 1 x Будилник1 x Шрафцигер1 x Инструкции : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Спецификација : Тип На Ставка : Дигитален Аларм Часовник : 225g / 7.94 oz Material : ABSProduct Големина : Прибл. 11x9x3cm / 4.3x3, 5x1, 2in Battery : 3 x 1.5 VIES Батерии (испорачани без батерии)Функција : Два комплети будилник, потсетник за трепкање на светлинапогоден За : Студенти И деца, е идеална студија и асистент за будење. Список на пакети : 1 x Будилник1 x Шрафцигер1 x Инструкции. Забелешка : . 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери

DEN 189.60
Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84