• Ново
Кармин Кралицата Усна Лагер-Црвена Од Кармин Кралицата За Жени-0. Оз Усна Лагер

Кармин Кралицата Усна Лагер-Црвена Од Кармин Кралицата За Жени-0. Оз Усна Лагер

Buyers rating:
DEN 613.76

Износ

Ја обновува бариерата на кожата и помага да се поправи оштетувањето. Кожата веднаш се освежува и изгледа одморена. Го намалува изгледот на темните кругови и подпухналоста. Кармин Кралицата Усна Лагер-Црвена Од Кармин Кралицата За Жени-0.04 Мл Усна Лагер.

Карактеристики

Производи во категоријата