• Ново
Чудо на нација момчиња екипаж со кратки ракави со кратки ракави, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња екипаж со кратки ракави со кратки ракави, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Класична маица со краток ракав од Wonder Nation е одлична за секојдневните облеки на вашето мало момче. Совршено за спарување со неговите омилени дното, изберете од шарени тонови за да се мешаат и да се совпаѓаат. Продаден исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Докажано дете тешко : супер-мек дизајн. Маички со кратки ракави на момчињата од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00
Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18

Потребна облека за кој било обожавател на Guardians of Galaxy! Поставете го да се забавува во оваа графичка маица

DEN 2.33