• Ново
Чудо на нација Момци со кратки ракави со кратка графичка маица, големини 4- & хаски

Чудо на нација Момци со кратки ракави со кратка графичка маица, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 163.20

Износ

Кул и опуштено, но направете го покачено, овој Grande Nation Boys Shorte Reware Graphic Tee е трендовски основен за сите кул деца таму. Оваа екипа на вратот на екипажот е одржлив со додавање на рециклиран полиестер - добри вибрации за вас и планетата. Со својата преголема графика пред и задната графика, вашето мало момче е сигурно да се истакне од сите вистински причини. 60% памук 40% рециклиран полиестер. Опуштено вклопување. Краток ракав. Деколте на екипажот со ребра. Прекрасни и задни преголеми графички отпечатоци. Етикета за вратот без ознаки. Ексклузивни големини на хаски само преку Интернет. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18

Потребна облека за кој било обожавател на Guardians of Galaxy! Поставете го да се забавува во оваа графичка маица

DEN 2.33