• Ново
Прекрасна графичка мета за момчиња со суперсила

Прекрасна графичка мета за момчиња со суперсила

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Тинејџерскиот мутант нинџа желки Прекрасни графички мета за суперсила момчиња прави забавен додаток на гардеробата на младите навивачи. Направено е со 100 проценти памучна ткаенина и има шарена графика во која се прикажани сите четири од популарните херои кои се борат со криминалот. Оваа кратка ракав нинџа желки е исто така машина што може да се мие за лесна грижа. Тинејџерски мутант нинџа желки Прекрасни графички мета за момчиња од суперсила : 100% памучна маичка со вратот на екипажот. Кратки ракави и нинџа желки графички. Упатства за нега : Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата