• Ново
Графичко копче „Војна на Starвездите“, графичко копче надолу и маица, 2-парчиња, големини XS-XXL

Графичко копче „Војна на Starвездите“, графичко копче надолу и маица, 2-парчиња, големини XS-XXL

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

За вашиот омилен обожавател на „Војна на Starвездите“, овој сет со графички кошули со 2 парчиња има два стила што покажуваат "Детето" Грогу да се меша и да се совпаѓа со неговата гардероба. Совршено за спарување со шорцеви или фармерки, меката, опуштена мета може да се постави под качулка или вклучената кошула со копче надолу со координирање на печатење за целосен изглед што ќе го сака. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 копче за кратки ракави и 1 маица со краток ракав. Карактеристики на кошулата со копчиња : опуштено вклопување; јака од точка; затворање на предното копче; кратки ракави; 1 џеб на градите; печатење на сите. Карактеристики на маицата : опуштено вклопување; вратот на екипажот; застани; кратки ракави; Графички принт. © Lucasfilm Ltd., сите права се задржани. Графичко копче „Војна на Starвездите“ и поставување на маици за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Nintendo Bowser Boys Super Mario Tee, големини 4-18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Nintendo Bowser Boys Super Mario Tee, големини 4-18

Ажурирајте ја неговата колекција на маици со оваа супер Марио со кратки ракави со кратки ракави...

DEN 239.84