• Ново
Garanimals Baby Baby Baby Shorty Relle Tee, 3-пакувања, големини 0- месеци

Garanimals Baby Baby Baby Shorty Relle Tee, 3-пакувања, големини 0- месеци

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Задржете ја својата гардероба со удобност и стил со оваа прекрасна 3-пакет со кратки ракави од Гаранималс. Вашето бебе ќе биде симпатично и пријатно со овие маички за печатење, графички или цврсти кратки ракави. Пар со какви било дното од Гаранималс за да го заврши неговиот обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предниот дел, сите печатени или цврсти бои. Гаранимали кратки ракави за бебички момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt

Оваа маица со долги ракави на Glidan Classic е направена од удобна 100% памучна ткаенина Оваа кошула е совршена з

DEN 2.00
Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00
Деца од Garanimals Boys Boys Braffice Graphic Tee
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца од Garanimals Boys Boys Braffice Graphic Tee

Удобноста и стилот доаѓаат заедно со оваа графичка графичка кратка ракав од 365 деца од Гаранималс...

DEN 239.84