• Ново
Графички маици со лого на вселенски џем момчиња 2-пакети, големини 4-18

Графички маици со лого на вселенски џем момчиња 2-пакети, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Вселенски џем 2 момчиња вселенски џем графички маици 2-пакувања, големини 4-18 официјално лиценциран вселенски џем 2 маици. 2 пакувања. Вселенски џем 2 маици. 100% памук. Машина за перење. Ворнер браќа, сите права се задржани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00