• Ново
Младинска исцедена црна маица за лого на Orу Орлеанс Светци

Младинска исцедена црна маица за лого на Orу Орлеанс Светци

Buyers rating:
DEN 244.80

Износ

Покажете го духот на Orу Орлеанс светци секој ден во неделата со оваа маица со лого. Се одликува со печатена графика во Orу Орлеанс и удобна ткаенина во тимска боја. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Вратот на екипажот. Увезени. Официјално лиценциран. Бренд : Outer Stuff. Краток ракав. Графики за печатење на екран. Јака без ознака.

Карактеристики

Производи во категоријата

Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt

Оваа маица со долги ракави на Glidan Classic е направена од удобна 100% памучна ткаенина Оваа кошула е совршена з

DEN 2.00
Деца од Garanimals Boys Boys Braffice Graphic Tee
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца од Garanimals Boys Boys Braffice Graphic Tee

Удобноста и стилот доаѓаат заедно со оваа графичка графичка кратка ракав од 365 деца од Гаранималс...

DEN 239.84
Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00