• Ново
Деца од Garanimals Boys Boys Braffice Graphic Tee

Деца од Garanimals Boys Boys Braffice Graphic Tee

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Удобноста и стилот доаѓаат заедно со оваа графичка графичка кратка ракав од 365 деца од Гаранималс. Достапно во класичен графички принт на предниот или сите принт, овие забавни кратки ракави се направени со пријатна мешавина од памук и опуштено вклопување што е совршено за секојдневно носење. Продадено ексклузивно на! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allever Print или Graphic Print од предната страна. 365 деца од графички тимови на Гаранималс за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00