• Ново
Графички маички на Наруто Шипуден Бојс, пакет, големини 4-18

Графички маички на Наруто Шипуден Бојс, пакет, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 163.20

Износ

Кул најважни за неговата секојдневна гардероба, овие маици на Наруто Шипуден се совршени за секој мал гејмер. Завршени со врат без ознака и забавен графички принт на предниот дел, овие тимови сигурно ќе му заработат главни поени. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : деколте на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на предно, деколте без ознаки. © Наруто. Сите права се задржани . Наруто Шипуден ТИЕ ДИЕ маици 2-пакет за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата