• Ново
Марун Врховен полковник Греј

Марун Врховен полковник Греј

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Супер мек и супер стилски, оваа чудо нација 2-пакет маици е одлична за мешање и совпаѓање со неговата секојдневна гардероба. Дизајн на блок во боја и џеб во градите создаваат ладно и секојдневно што е совршено за училиште или игра. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Детали за блок во боја. Боја блок џебни маици 2-пакет за момчиња од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата