• Ново
Garanimals бебе и дете девојки маица во градите, маица, големини месеци-5T

Garanimals бебе и дете девојки маица во градите, маица, големини месеци-5T

Buyers rating:
DEN 311.84

Износ

Толку сладок! Оваа маица со екипаж од garanimals лесно ја ажурира гардеробата на девојчињата на вашето бебе или мали деца со симпатична, симпатична трим на шутките на кратките ракави. Совршено за време на игра и пошироко, оваа кратка ракав е направена во удобна ткаенина од памук. Спарете ја оваа маица со нејзините омилени шорцеви, џогери или хеланки за целосен и забавен изглед! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Трим на Руфл кај ракавите. Маица за кратки ракави за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата