• Ново
Чудо на нација момчиња екипаж маица со долги ракави, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња екипаж маица со долги ракави, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Проширете ја својата секојдневна гардероба со долгиот ракав на Wonder Nation во класичен екипаж. Изработена во мека, ткаенина од памук, која е совршена за играње и забавни активности, оваа маица на момчињата е отпорна на избледени и има дизајн без ознака за дополнителна удобност. Исто така, се спарува со чудо нации и панталони за целосен изглед! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Докажано дете тешко : отпорно на избледени. Долга маичка на момчињата од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата

Nintendo Bowser Boys Super Mario Tee, големини 4-18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Nintendo Bowser Boys Super Mario Tee, големини 4-18

Ажурирајте ја неговата колекција на маици со оваа супер Марио со кратки ракави со кратки ракави Tee со кр�

DEN 239.84