• Ново
Пен-Пла Рептологија Рептил Терариум Термометар

Пен-Пла Рептологија Рептил Терариум Термометар

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Осигурајте се дека живеалиштето на вашиот рептил се одржува на идеална температура со Рептолошкиот Терометар од Пен-Плакс. Секој аналоген термометар е со висок опсег за да обезбеди точни отчитувања на температурата во живеалиштето на вашиот гуштер. Вклучената лента за монтирање ви овозможува Да го поставите термометарот каде било во живеалиштето на вашиот рептил Точно да ја следите температурата во околината на рептилот. Лесно за читање аналогно бирање. Ја мери температурата од 0 ° - 110 ° Fahrenheit и-20 ° до 45°. Целзиусови. КУПУВАЈТЕ ПЕН-ПЛАКС ЗА СИТЕ ПОТРЕБИ на ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : Пен-Плакс е производител и дистрибутер на материјали за миленичиња со врвен квалитет, специјализирани за создавање одлични производи за миленичиња за животни, и одлични и мали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња

Материјал : Тип На Ставка : Елек За Миленичиња Сезона : umn, Зима Големина : XS / S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL Боја

DEN 447.84
Dayco V-Појас-Алатка-21 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави �

DEN 865.92
Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44
Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20