• Ново
Женски Дуксери Со Качулка Секојдневен Патент Со Долги Ракави Блуза Од Руно Паѓа Цврсто Лабаво Салон Со Качулка Со Џеб

Женски Дуксери Со Качулка Секојдневен Патент Со Долги Ракави Блуза Од Руно Паѓа Цврсто Лабаво Салон Со Качулка Со Џеб

Buyers rating:
DEN 527.68

Износ

Женски Дуксери Со Качулка Секојдневен Патент Со Долги Ракави Блуза Од Руно Со Врвки Паѓаат Солидна Лабава Салон Со Качулка Со Џеб Карактеристики : прави да изгледате толку убаво,секојдневно,модно и различно.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во или winter.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Одлично за или хеланки.Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црн тексас итн. одлично За Забава, Секојдневно, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Fall и Зима Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Џебови Повод : Секојдневна,Дневна Дебелина : Качулкакако да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Врвен Удобен Материјал : полиестер, материјалот е густ и удобен,ве одржува топло во fall и зима. Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Цврста Боја/Јака Со Врвки/Дуксер Со Патент/Џебови Од Кенгур/Стил На Лабаво Вклопување/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери За Жени. Натпревар : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Шик Јака Со Врвка За Влечење Со Прилагодлива Врвка За Влечење Може Подобро Да Го Загрее Вратот.Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода. Голема Вредност. Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84