• Ново
Акме Мебел Карго Масичка За Кафе

Акме Мебел Карго Масичка За Кафе

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Стил и складирање сите во едно, Масичката За Товар За Мебел Акме Е исклучителен начин да ја направите вашата дневна соба да изгледа за разлика од која било друга. Оваа кутија маса е направена од метал со брановидни страни и испорака-информативни налепници, што го прави да изгледа како меѓународен товарен контејнер. Основата има лизгачка врата во стилот на штала што се отвора за да открие пространа внатрешност за складирање. Прилагодете ја табелата со вашиот избор на достапна опција за завршница. Димензии : 47 W x 26 D x 18h во. Брановидни метални рамки. Вашиот избор на достапна опција за боја. Лизгачка врата база кабинет. Етикети за вештачка испорака. Шик индустриски изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони За Жени Работат Секојдневно Печатење Глуварче Висок Струк Плус Големина Шорцеви Врвки Џеб За Вежбање На Плажа Панталони

Пол : Жени Тип На Шема : Почва Повод : Повик Дебелина : Стандард Материјал : Полиестер Сезона : Четири Сезон

DEN 0.67
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00