• Ново
Деца од Garanimals Girls Snoopy Graphic T-Shirt и печатени хеланки, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Snoopy Graphic T-Shirt и печатени хеланки, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 279.68

Износ

Прославете ја сложеноста на Снупи со дво-парчен врв и хеланки поставени од 365 деца од Гаранималс. Овој лик-фаворит на кикирики е придружена со неговиот пал Вудсток и се прикажани на шарена графичка мета и хеланки-совршени за мешање и да се совпаѓаат со другите 365 деца стилови за да се комбинираат за симпатична облека. Ексклузивно во и за големини на девојчиња 4 до 10. 2-ПЦ. Комплетот вклучува : 1 графички мета и 1 пар печатени хеланки. Маица : екипаж; кратки ракави; Контраст графички принт; детали за влечење. Легави : стил на влечење; еластична половината; отпечатоци на знаци на полите. © Кикирики ширум светот ДОО, сите права се задржани. Маица : 60% памук/40% полиестер; Хелеги : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Врвот на девојчињата и хеланки поставени од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84