• Ново
Ekena Millwork 3 W 6 D 10 H Ridgewood Rough Cedar Woodgrain Timberthane Connee Brace, подготвен

Ekena Millwork 3 W 6 D 10 H Ridgewood Rough Cedar Woodgrain Timberthane Connee Brace, подготвен

Buyers rating:
DEN 591.84

Износ

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите загради за дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми што трае само неколку минути. Бидејќи тие се изработени од животен композитен материјал, овие загради за дрвени дрвени не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време да даваат идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови што треба да изберете, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом, и ако не, нашиот тим за производство со седиште во САД може да дизајнира и да направи заграда од дрво од дрво што е совршено за вашиот проект. Десетици популарни стилови на заграда, форми и големини. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да ја гребе или заби. Мала тежина и лесна за инсталирање. Непропустливи на природните елементи за трајна издржливост. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Карактеристики

Производи во категоријата