• Ново
Кошула за реверзибилна графичка маичка за девојчиња

Кошула за реверзибилна графичка маичка за девојчиња

Buyers rating:
DEN 374.40

Износ

Чувајте ја вашата девојка удобна и стилска со реверзибилната графичка маичка на девојчињата од „Wonder Nation“. Одликувајќи се со сјајна и шарена графичка предна серија која ја менува бојата кога се нанесуваат во една насока, вашата млада моданиста ќе трепере и ќе заблеска под секој агол. Кратките ракави ќе ја одржат кул на летното сонце, додека внатрешното без ознака обезбедува целодневна удобност. Заобленото деколте на полите и екипажот го комплетираат овој обичен врв. Само спарете се со нејзините омилени фармерки, шорцеви или хеланки за да создадете забавна облека што вашето мало девојче ќе сака да ја носи. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Реверзибилна графичка маичка за девојчиња за чудо нација на девојки : 95% памук, 5% полиестер. Маица за девојчиња. Голем графички секвенци за промена на бојата од предната страна. Кратки ракави. Деколте на екипажот. Заоблен полите. Удобно вклопување. Удобност без ознаки. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, белило што не е хлор, суво суво на ниско ниво, отстранете го навремено, ладно железо доколку е потребно, не декорација на железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00