• Ново
Без граници на ретро лента за капење на јуниори против дното на бикини за капење

Без граници на ретро лента за капење на јуниори против дното на бикини за капење

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Топбол во лето и свртете глави додека се опуштате во кабана или фаќате неколку бранови со ова шик дно за капење од без граници. Изработено е од мека и истегната ткаенина што се суши брзо и има нахален, вклопување со високи нозе, како и класична шарена шема, отпечатена низ целата елегантна силуета. Врвот со половината во форма V обезбедува вклопување и ласкаво вклопување и вклучува пресек на ekиркање во задниот дел со детали за само-вратоврска. Како дел од колекцијата Nobo Mix & Match, ова дното на бикини добро се координира со совпаѓање без врвови за граници (продадени одделно) или со други парчиња од вашата колекција за пливање за пливање за тој совршен летен изглед. Без граници на ретро лента на јуниори V дното на капење : 82% најлон, 18% спандекс. Дното на костимот за капење на јуниори. Незгоден покриеност. Висока нога. Сеопфатна шема на ретро ленти. Peek-A-Boo назад со детали за само-вратоврска. V-Front Weaist. Достапно во лента. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се суши, не пеглајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67