• Ново
Реверзибилна нараквица за кабелски стихови од розова кутија

Реверзибилна нараквица за кабелски стихови од розова кутија

Buyers rating:
DEN 527.68

Износ

4мм Цврст кабел од не'рѓосувачки челик мазен заоблен удобност вклопување врв 25мм алуминиумски диск шарм реверзибилен целосен ротирачки центар за ротирање на центри со висока полирана завршница реверзибилна нараквица за кабелски стихови со розова кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бостон Ситни Диплома Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бостон Ситни Диплома Рамка

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печ

DEN 1.33
Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T
  • Ново
Оценка на клиентот:

Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T

Толку мека и пријатна облечете ја во овие слатки хеланки на Гаранималс, направени во плетена ткаенина о

DEN 208.00