• Ново
0. КТ перница исечена виолетова аметистичка нишало ѓердан во 14к жолто злато, 18 “

0. КТ перница исечена виолетова аметистичка нишало ѓердан во 14к жолто злато, 18 “

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Нагласете го вашиот изглед со овој приврзок од 14 килограми злато природен аметист. Овој Purple Ametthyst Erc ѓердан е исправен за специјални прилики или во секое време сакате да додадете малку искра во вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставка за пасијанс, овој приврзок за аметист на перница е деликатно направен во 14 килограми жолто злато. Овој приврзок вклучува отстранлив тон за совпаѓање Стерлинг сребро 18 "инчен кутија, што е само вистинската должина за повеќето деколте. Кноз-прстен обезбедува лесно за употреба, сигурен затворање. Овој приврзок од жолто злато е запечатен со 14 K до гарантира автентичност. Овој 0,77 CT вкупна тежина Природна аметист ѓердан за приврзоци за жени прави прекрасен подарок. 0,77 КТ перница исечена виолетова аметистичка нишало ѓердан во 14к жолто злато, 18 "0,77 степени со вкупна тежина аметист. Перница пресечен природен аметист. Приврзокот е поставен во 14к жолто злато. Виолетова боја аметист. Февруари роден камен. Gemstone е 6 x 6mm со поставка за пасијанс. Врвот вклучува тон за појавување Стерлинг Сребрен ланец. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84