• Ново
Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Стил : Очила За Сонце, Поларизирани Очила За Сонце, Очила за Сонце Со УВ Заштита Боја : Розова, Кафеава, Бела, Црна, Зелена (По Избор)Тип На Шема : Цврста Боја : Материјал За Дијамантска Рамка : Материјал За Тпиленс : Ширина На Такленс : 46ммленс Висина : 36ммбриџ Ширина : 9ммтемпл Должина : 112ммокации : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Одмор, Одмор, Патување,Возење Велосипед, Возење Велосипед,КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. МЕКИ НЕРАСКИНЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - со меки нераскинливи материјали, рамките за очила за сонце го намалуваат решавањето на проблемите со кршење.2. ОБЕЗБЕДЕТЕ ЗАШТИТА ЗА ОЧИТЕ за ВАШИТЕ ДЕЦА-Нашите очила за сонце обезбедуваат заштита од УВ. Анти-УВ одделение : УВ400.3. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН-Слатки и модни поларизирани очила за сонце со различни бои на рамки, погодни и за момчиња и за девојчиња. Супер лесен и анти-лизгачки дизајн ги прави очилата не само погодни за секојдневниот живот на децата, туку и спортови и активности на отворено.4. СОВРШЕН ПОДАРОК-Идеален Избор Како Подарок За Роденден, Божиќен Подарок,Подарок За деца, Вклучен Дневен Пакет За Подароци : 1 x Детски Очила За Сонце (други Додатоци не се вклучени)Совети : Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. СВРТЕТЕ ГИ ГЛАВИТЕ КОН КУЛ СТИЛОТ на ВАШЕТО ДЕТЕ : Врз Основа на иконската форма, очилата за Сонце се тука за да донесат стилска експлозија од минатото и да им овозможат на вашите деца да го видат светот преку нова леќа. Светкавите рамки и леќи се достапни во бескрајни комбинации на бои и избор. ЗАШТИТЕТЕ ГИ ОЧИТЕ НА ВАШЕТО ДЕТЕ од ШТЕТНИТЕ УВ ЗРАЦИ : Заштитните леќи УВ 400 на детските очила за сонце нудат ув заштита од сонце, помагајќи му на вашето дете максимално да ги искористи своите моменти на отворено во безбедноста. ВАШАТА МАЛА МОДА ЌЕ УЖИВА ВО НИВ СО ГОДИНИ : очилата за сонце За Деца и мали деца се направени од поларизиран ТАК материјал, користејќи напредна технологија за рамка за инјектирање., што овозможува богата, заситена боја низ целата површина на објективот. ПОМОГНЕТЕ МУ НА ВАШЕТО ДЕТЕ ДА се ЧУВСТВУВА УДОБНО : лесни, меки на допир и лесни за носење, овие очила за сонце за деца и мали деца нема да предизвикаат непријатност кај вашето дете. Одлични се за носење цел ден, на плажа, на забава или на улица. РАСИПЕТЕ ГО ВАШЕТО МОМЧЕ или ДЕВОЈЧЕ : поларизираните детски очила за сонце прават одлична идеја за подарок на роденденот или празниците на вашето дете.

Карактеристики

Производи во категоријата

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48
Фригидер Тајмер Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фригидер Тајмер Копче

Фригидер 131859104 Копчето За Тајмер е дел за замена за вашата машина за перење Фригидер 131859104 Копче За Тајме

DEN 344.80
Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67
Троја Регистарска Табличка Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Троја Регистарска Табличка Рамка

Акрилен тим со ласерско сечење вметнува на врвот и на дното на рамката Украсени во тимски бои Официјалн�

DEN 456.00
Четири Шепи Келн Црн црн оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Четири Шепи Келн Црн црн оз

За миленичето што има сѐ, Четири Шепи Келн е возбудлив мирис со прскање кој трае до 24 часа 3 мл (88 мл) четир

DEN 1.00