• Ново
долна облека За жени Нов Моден Боди Комбинезон Чипка Сатен Свила Облека За Спиење Долна Облека Долна Облека Зелена + Л

долна облека За жени Нов Моден Боди Комбинезон Чипка Сатен Свила Облека За Спиење Долна Облека Долна Облека Зелена + Л

Buyers rating:
DEN 255.68

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С Биста : 80-84см/31,4-33,0 "Половината : 64-68см/25,2-26,8" Колкови : 88-92см/34,6-36,2". Големина : м Биста : 84-88см/33,0-34,6 "Половината : 68-72см/26,8-28,3" Колкови : 92-96см/36,2-37,8". Големина : Л Биста : 88-92см/34,6-36,2 "Половината : 72-76см/28,3-29,9" Колкови : 96-100см/37,8-39,4". Големина : XL Биста : 92-96cm/36.2-37.8 "Половината : 76-80cm/29.9-31.5" Колковите : 100-104cm/39.4-40.9" . Големина : ХХЛ Биста : 96-100см/37,8-39,4" Половината : 80-84см/31,5-33,1" Колкови : 104-108см/40,9-42,5" Нова Мода Секси Комбинезон За Боди Чипка Сатенска Свила Облека за Спиење долна Облека информации За Производот : Материјал : Сезона на полиестерски влакна : Стил На Четири сезони : секси стил тип : чипка сатен едно парче чистење : измијте со рака. Каде : Меден Месец, брачна ноќ, забава за долна облека, пижами, Денот на Вљубените итн. Пакување : 1 парче чипка сатенски пижами детали : главниот материјал на оваа долна облека е сатен, кој е многу секси и убав, што може подобро да го надополни вашето тело. Можете сами да го купите или да им го дадете на пријателите. Ве молиме изберете соодветна големина врз основа на слична облека. Кога спиете или се релаксирате дома, можете да се опуштите и да се чувствувате удобно. Се препорачува рачно миење на температура на водата од околу 30 степени. Пакетот вклучува : 1x Секси Боди. интимни за жени интимни за жени долна облека интимни за жени долна облека секси интимни за жени долна облека плус големина жени бебешка кукла женска долна облека секси свадба ноќница невестинска ноќница долна облека жени чипка долна облека пред затворање бебешка кукла v вратот ноќна облека секси хемиза ноќна долна облека за жени секси долна облека за жени за секс секси долна облека за жени долна облека за жени долна облека за жени плус големина женска долна облека без меѓуножје долна облека за жени секси долна облека за жени за секс женска егзотична долна облека боди чорапи женска долна облека секси комплети црвена долна облека црна долна облека за жени корсети за жени долна облека бела долна облека за жени кожна долна облека за жени долна облека за жени долна облека за улоги за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч

Холивудска Фото Архива 18х14 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насло�

DEN 1519.84