• Ново
20-Волти Безжичен Двигател На Удар, Генерал 2

20-Волти Безжичен Двигател На Удар, Генерал 2

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Барате моќен двигател на удар што може да се справи со секој проект? Двигателот СО Удар ХАРТ 20В е совршен за секој на кој му е потребна сигурна алатка за да ја заврши работата. Со до 1.800 во килограми. од вртежен момент, овој двигател на удар може да се справи дури и со најпредизвикувачките проекти. Прицврстувањето со голема брзина и активирањето со променлива брзина обезбедуваат совршена количина на моќ и контрола, додека LED работното светло обезбедува јасна видливост во која било работна област. Складирањето на битови во авионот е исто така погодна карактеристика, што ви овозможува да држите дополнителен бит или додаток при рака. И бидејќи работи со сите БАТЕРИИ ХАРТ 20В, секогаш можете да бидете сигурни дека имате наполнета батерија при рака кога ви е потребна. Батеријата и полначот се продаваат одделно. Клучни Карактеристики Над 300 завртки управувано по полнење. Прицврстување со голема брзина до 1.800 во килограми. вртежен момент. Активирање со променлива брзина од 0-2, 600 ВРТЕЖИ во МИНУТА за побрзо, поконтролирано дупчење на возење. "Чак за брзо поврзување овозможува брзи и лесни малку промени. ПРЕДВОДЕНА работна светлина за зголемена видливост. Практично складирање на битови во авионот. Работи со СИТЕ ХАРТ 20в батерии. Вклучува : 1/4 "Возач На Удар, 2" Филипс Возење Малку, Прирачник За Оператор. Спецификации Батерија : 20v Литиум-Јон. Колет : "Хексадецимален. ВРТЕЖИ во МИНУТА : 0-2, 600. Вртежен момент : До 1.800 во килограми. Ипм : 0-3, 400. Тежина на алатот : 2,5 килограми. Што има Во Кутијата : "Двигател На Удар, Бит и Прирачник за Оператор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Регулатор На Напон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Регулатор На Напон

Регулатор на напон; Мотоцикл; Електронски; Машки Приклучок Со 2 Сечила; Одговара На 99Нагоре Харли Дејвид�

DEN 270.24
Уникатна Геометриска Решетка За Разбој Фриз Тепих Од Слонова Коска Сива 6' 1 Квадратна Решетка Традиционална Совршена За Трпезарија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатна Геометриска Решетка За Разбој Фриз Тепих Од Слонова Коска Сива 6' 1 Квадратна Решетка Традиционална Совршена За Трпезарија

Од Колекцијата Фриз Со Решетки, овој тепих со геометриски дезен е инспириран од решетките во лозјата на

DEN 2.00