• Ново
Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Гноми Кора И Стап Ѕид Налепници

Buyers rating:
DEN 189.60

Износ

Имајте весел празник исполнет со радост со Овие преслатки Лушпи И Стапчиња Од Ѕидни Налепници Од Цимери.Украсен во празнична палета на бои, секој е прекрасен! Во комплет со комплет снегулки, овие гноми со празнична тематика лесно може да се нанесат на која било мазна површина, вклучувајќи ѕидови и мебел. Преуредете безброј пати без оштетување на ѕидовите или оставајќи зад себе лепливи остатоци. Донесете ја оваа шармантна колекција на кора и стап гноми во вашиот дом за дополнителен поттик на празнично расположение.Користете Гноми Кора И Стап Ѕидни Налепници во : Спални Соби Училници Прозорци Врати Мебел Канцелариски Простор за Живеење кујнски цимери Ѕидните Налепници Се : Лесни за употреба загарантирани отстранливи за повеќекратна употреба најдобри за позиционирање на мазна, чиста површина безбедна За ѕидови Без остатоци Вклучува 41 налепница(и) големина(и)-до . Се однесува на секоја мазна, чиста, рамна површина; производот може да не се придржува до нечисти, текстурирани, неодамна насликани или нелепливи површини. Отпечатен на безбеден, висококвалитетен материјал кој нема штетни хемикалии како фталати и олово.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гума од Bridgestone R 245 75-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гума од Bridgestone R 245 75-

Доживејте помазен погон со Bridgestone R265 LT245 / 75 R16 116 S BSW гума Се одликува со уникатна шема на шара што обезбед�

DEN 3800.00
Главни сини тропски внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Главни сини тропски внатре.

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за

DEN 1.00
Карл Флекси Камера
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карл Флекси Камера

ПОТЧИНЕТИТЕ СЕ ВРАТИЈА И ПОПОДГОТВЕНИ ОД КОГА БИЛО ДА МУ СЛУЖАТ НА СВОЈОТ СЛЕДЕН ЛИДЕР Секогаш барајќи �

DEN 1584.00
Кулкор Краток Ракав Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кулкор Краток Ракав Дуксер

88% полиестер / 12% Еластан Кулкор со технологија за обезбедување боја која помага да се спречи миграцијат�

DEN 800.00
Натурализатор Подарок Станови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Натурализатор Подарок Станови

Врзи го заедно Спорт во канцеларија, по улица, на ноќно излегување и со секојдневна облека Ова движењена

DEN 2.33
Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Момени Лукс Анадолија Област Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момени Лукс Анадолија Област Килим

Луксузна колекција и во стил и во текстура, Лукс користи палета богата со сиви и сребрени нијанси истакн

DEN 840.00