• Ново
Мид Травелвју Двоглед-10х25

Мид Травелвју Двоглед-10х25

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

ME125001 Mead 10x25 Travel View Двоглед (Црна) Леќа Clotneck Прерамки Носење Case Limited Доживотна Гаранција Висококвалитетни повеќекратни двогледи со обложена оптика и ПРИЗМИ BK7. Вклучува торбичка за носење, ремен и крпа за чистење леќи. Гумени оклопни тело за сигурен зафат. Карактеристики на производот : мид премиум-квалитет, 10-моќност, двоглед на покривната призма испорачуваат години на употреба. Целосно повеќеслојни призми Бак-4 со оптика Обложена со Фаза обезбедуваат светли, детални слики со висока резолуција. Водоотпорна, прочистена со азот, цврста гумена оклопна конструкција штити од елементите. Вклучува обложена кутија, ремен за вратот и крпа за чистење. Спецификации на производот : Објективен Објектив : 25мм. Зголемување : 10х. ФОВ : 5,8 степени. Оптички Премази : Обложени. Призма : Покривна Призма. Гаранција : Ограничен Животен Век.

Карактеристики

Производи во категоријата

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, к�

DEN 111.68
Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Dayco V-Појас-Алатка-21 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави �

DEN 865.92