• Ново
Nexen Roadian Mt Кал Терен LT33X12. 5R 108q C Лесен Камион Гума

Nexen Roadian Mt Кал Терен LT33X12. 5R 108q C Лесен Камион Гума

Buyers rating:
DEN 3840.48

Износ

Nexen Roadian MTX LT33 X12. 5 R15 108q Coveviewnexen Roadian MTX Е теренска гума за кал која е наменета за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци и има агресивна шема на шарите со аголни блокови и отворени раменици за силно влечење и перформанси во кал, нечистотија, карпи и други тешки терени надвор од патот. Дизајнот со 3 слоја и оценката За тежина Со Оптоварување Ја зголемуваат силата и издржливоста за поголем капацитет за носење товар, а патентираниот дизајн на шарите на Патниот мтх ги намалува звуците на патиштата и вибрациите на асфалтираните патишта за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Поддржана од Вкупната Гаранција За Покривање На Нексен, која вклучува 36 Месеци Помош На Патот и пробен период од 4-5 дена или 500 милји. Се одликува со двоен страничен дизајн кој им овозможува на возачите да го изберат изгледот на нивните гуми. Изграден со агресивна шема на шарите, аголни блокови и отворени раменици кои ја подобруваат влечната сила и перформансите во кал, нечистотија, карпи и други тешки терени надвор од патот. Дизајниран со 3-слоен дизајн и оценка За тежина На Ф-оптоварување што ја подобрува силата и издржливоста за поголем капацитет за носење товар. Патентираниот дизајн на блокот на шарите ги намалува звуците и вибрациите на патиштата за да создаде тивко, удобно возење по асфалтирани патишта. Големина : LT33 X12. 5 R15. Опсег На Оптоварување : В. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84