• Ново
Ривердејл-Скршен Вероника Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Ривердејл-Скршен Вероника Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Овој Тренд Меѓународен Ривердејл-Разнишана Вероника Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Речен-Разнишан Вероника Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Карактеристики

Производи во категоријата