• Ново
Уред За Тренирање На Колковите Мускул На Дното На Карлицата Внатрешен Вежбач На Бутот Фитнес Реквизит За Задник

Уред За Тренирање На Колковите Мускул На Дното На Карлицата Внатрешен Вежбач На Бутот Фитнес Реквизит За Задник

Buyers rating:
DEN 1440.00

Износ

Прекрасната пластика за обука на колковите може да го подобри крвниот систем на мускулите и задникот на долните екстремитети, правејќи ги колковите и долните екстремитети пофлексибилни и промовирајќи активности.Вежбачот ви овозможува да направите сопствени интимни прилагодувања на телото во вашиот приватен простор.Лесен за носење и лесен за ракување,Погоден за : постпартално закрепнување / канцелариско седење долго време / рамен колк / бут со маснотии.За мажи и жени,тоа е ефикасен начин за лекување на ослабени карлични мускули, како и за прилагодување и затегнување на бутовите, задникот и долните стомачни мускули.Прилагодлива еластична јачина, силна еластичност, ergономски дизајн, удобна и слободна, мала големина, може да се носат со вас.Марка : Небрендиран Материјал : Пвц Боја : Зелена,Сина,Розова,Виолетова Пакет Вклучен : 1 х Тренер За Колкови Уред За Обука На Колковите Карличен Под Мускул На Внатрешниот Бутен Вежбач Фитнес Реквизит За Задник.

Карактеристики

Производи во категоријата

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски сти�

DEN 2175.84
Троја Регистарска Табличка Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Троја Регистарска Табличка Рамка

Акрилен тим со ласерско сечење вметнува на врвот и на дното на рамката Украсени во тимски бои...

DEN 456.00
DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 1.00