• Ново
Сандиск висока Издржливост микросд Картичка-256ГБ

Сандиск висока Издржливост микросд Картичка-256ГБ

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Дизајнирана да снима до 20.000 часови1, картичката sandisk micro SD® Со Висока Издржливост ви дава мир на умот дека вашата камера за камери, мониторинг на домот или безбедносен систем ќе снима клучни снимки кога тоа ќе се случи, снимајќи и повторно снимајќи безгрижно. Изграден е премногу тежок-подготвен за снимање на екстремна топлина или замрзнување на студ, и е отпорен на удари, водоотпорен и рендгенски доказ.2 исто Така Е номинална Класа 10, U3 И V304, така што има брзина што треба Да ја снимите Во Full HD или 4 K. 3 Капацитети до 256 GB6 ви овозможуваат да снимате и зачувувате повеќе видео, а брзините на читање до 100 MB/s5 ви овозможуваат брзо пренесување на таа снимка.Карактеристики На производот Совршени За вашата камера или систем за следење дома. Високата издржливост ви овозможува да снимате и повторно снимате. Снимајте и заштедете повеќе. Се справува со тешки услови. Снимајте во целосна HD ИЛИ 4 K. Заштедете Време со брзи резервни копии.

Карактеристики

Производи во категоријата

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка

Прилагодената Шипка За Предење Окума ПЧ е силна, но сепак лесна прачка инспирирана од Автопатот На Брег�

DEN 2989.60
Сладок Бонбони Промоција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сладок Бонбони Промоција

Карактеристики : Бт 5.0 обезбедува голема брзина на пренос на податоци, стабилна и брза врска и мала потр�

DEN 240.16
Бостон Ситни Диплома Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бостон Ситни Диплома Рамка

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печ

DEN 1.33
Фригидер Тајмер Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фригидер Тајмер Копче

Фригидер 131859104 Копчето За Тајмер е дел за замена за вашата машина за перење Фригидер 131859104 Копче За Тајме

DEN 344.80
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48