• Ново
Сандиск висока Издржливост микросд Картичка-256ГБ

Сандиск висока Издржливост микросд Картичка-256ГБ

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Дизајнирана да снима до 20.000 часови1, картичката sandisk micro SD® Со Висока Издржливост ви дава мир на умот дека вашата камера за камери, мониторинг на домот или безбедносен систем ќе снима клучни снимки кога тоа ќе се случи, снимајќи и повторно снимајќи безгрижно. Изграден е премногу тежок-подготвен за снимање на екстремна топлина или замрзнување на студ, и е отпорен на удари, водоотпорен и рендгенски доказ.2 исто Така Е номинална Класа 10, U3 И V304, така што има брзина што треба Да ја снимите Во Full HD или 4 K. 3 Капацитети до 256 GB6 ви овозможуваат да снимате и зачувувате повеќе видео, а брзините на читање до 100 MB/s5 ви овозможуваат брзо пренесување на таа снимка.Карактеристики На производот Совршени За вашата камера или систем за следење дома. Високата издржливост ви овозможува да снимате и повторно снимате. Снимајте и заштедете повеќе. Се справува со тешки услови. Снимајте во целосна HD ИЛИ 4 K. Заштедете Време со брзи резервни копии.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67