• Ново
Новороденче Бебе Девојка Ноќта На Вештерките Ромпер Цветни Крава Печатење Долг Блесок Бел Ракав Боди Лента За Глава Доенчиња Западна Бебешка Облека

Новороденче Бебе Девојка Ноќта На Вештерките Ромпер Цветни Крава Печатење Долг Блесок Бел Ракав Боди Лента За Глава Доенчиња

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Новороденчиња Ромпер И Лента за Глава, Цвет/ Кактус Печатење Долги Разгорени Ракави Тркалезен Комбинезон За Вратот. Големина(см)tttttt. 70должина на тромпер : t37, 5t Bust : t48tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 тромпер Должина : t40t Bust : t50tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90должина на тромпер : т42, 5тбуст : т52тадвидирана Возраст : т12-18 Месеци. 100тромпер Должина : t45t Bust : t54tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. tttt T T T T T Ttt t t t 70t Romper Должина : t14, 76 t Bust : t18, 90 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80тромпер Должина : т15, 75 t Bust : t19, 69 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90Должина на тромпер : т16, 73 тбуст : т20, 47 тадвидирана Возраст : т12 - 18 Месеци. 100тромпер Должина : т17, 72 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификации : . Материјал : мешавина од памук. Пол : бебе девојки. Боја : Кафеава/ Бела/ Розова. Шема : кактус/ цвет печатење. Јака : Кружен врат. Должина На Ракавот : Долго. Стил : Секојдневен/ Симпатичен/ Убав/ Модерен . Повод : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х Ромпер. 1 х Лента за Глава. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетни ткаенини за мешавина од памук, меки и пријателски за кожата, еластични, апсорбираат пот и дишат, што ги прави бебињата поудобни, а родителите поудобни. ПЕЧАТЕНО : ромперот е отпечатен во извонредните модели на кактус/ цвеќе, светлите бои не се лесни за бледнеење или деформирање. Достапно во три бои : розова, кафеава и бела. ИЗГЛЕД : тркалезниот врат со долги разгорени ракави се совпаѓа со главата на јазолот на лакот, правејќи го бебето да изгледа слатко и убаво. КОПЧЕ ЗА ПРИЦВРСТУВАЊЕ : проширеното меѓуножје го прави бебето поудобно, усвојувајќи го дизајнот на копчето за прицврстување на меѓуножјето, погодно за промена на пелената. ПРИЛИКИ : Погоден за дома, забави, на отворено, играње, крајбрежје, фотографирање итн. Супер модерен со кардиган, сандали, чорапи итн. во секојдневниот живот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84