• Ново
Адон СФП-100БАЗА-ДЕВИЗЕН КУРС-АО СФП примопредавател

Адон СФП-100БАЗА-ДЕВИЗЕН КУРС-АО СФП примопредавател

Buyers rating:
DEN 3507.04

Износ

Овој модул 100 BASE-FX SFP го обезбедува она што ви треба најмногу во вашите мрежни врски : сигурни перформанси. Тоа?е изградена на строги спецификации МСА и целосно тестирани за да се обезбеди беспрекорна компатибилност. Обезбедува сигурни Гигабитни Етернет врски за 1000 Base-LX усогласени мрежи;Ги Исполнува или надминува мса (Мулти-Изворен Договор) индустриски стандарди;Поддржан од доживотна гаранција и бесплатна доживотна техничка поддршка.

Карактеристики

Производи во категоријата