• Ново
Женски Фустани Тркалезно Деколте Цврст Фустан Со Кратки Ракави Мини Фустани За Сонце Сина М

Женски Фустани Тркалезно Деколте Цврст Фустан Со Кратки Ракави Мини Фустани За Сонце Сина М

Buyers rating:
DEN 495.84

Износ

Детали за производот. КАЗКСД Женски Фустани Тркалезно Деколте Цврст Фустан Со Кратки Ракави Мини Фустани За Сонце Сино Мгендер : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : Нагуниколори : Навиза : Должина На Мдрес : Должина На Мини Ракав : Кратко Деколте : Тркалезно Деколтетон Тип : Цврста Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Содржина На Пакетот ФИЛМОВИ : 1 Х Женски Фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ТКАЕНИНА : Фустаните За фустани За сонце за жени се изработени од удобен И лесен Полиестер, обезбедувајќи ви кул и пријатно искуство со носење. Овие боемски женски фустани се лесни, но не проѕирни, не тешки дури и во сончево време. Фустаните за нишање Со Кратки Ракави за жени е дефинитивно првиот избор за летна гардероба. ДИЗАЈН : печатени макси фустани за жени/бохо фустани со кратки ракави/фустан со набразден раб а-линија/фустан со замав со висок струк/боемски фустан со врат v/нивоа на течни фустани за жени/фустан со замав со појас/летни женски фустани/фустани со фит и одблесок за жени/лесен шифон макси фустан/фустани од макси жени на плажа. НЕЖЕН БОЕМСКИ ФУСТАН ЗА ЖЕНИ : Фустанот за Сонце женски фустани ви овозможува меко пријатно искуство на допир, пријателско за кожата. Врвот на бохо фустаните е шик принт, разубавете ја вашата убавина. А-линија замав летни фустани со појас, прилагодете се на вашето ниво на удобност. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : женските фустани со печатени нивоа можат да одговараат со високи потпетици, чизми или сандали за трендовски изглед,исто така можат да се спарат со капа со обод за да ја покажат вашата дарежлива. Овој одблесокот боемски фустани за жени совршено одговара за секојдневно, датира, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, партија, и така натаму. НЕГА НА ОБЛЕКА : за да се обезбеди долговечноста на женските фустани, се препорачува машинско миење во ладна вода и закачување за сушење. Избегнувајте употреба на белило или омекнувачи, бидејќи тие можат да ја оштетат нежната ткаенина и дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67
Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор VВратот Краток Ракав Мини Солидна АЛинија Сива М...

DEN 168.80