• Ново
Главни работи на големи и високи мрежи на отворено, сино

Главни работи на големи и високи мрежи на отворено, сино

Buyers rating:
DEN 1276.32

Износ

Додадете уникатен допир на вашиот мебел на отворено со оваа главна мрежа MS Big & Thall Mesh Chooting Chop - морнарица. Ова парче е намерно преголемо, но дефинитивно е сè уште функционално како пространо и цврсто седиште. Главните места за големи и високи стол за редење ќе се вклопат во вашиот трем или внатрешен двор. Можете исто така да го користите во градината, покрај базенот или кое било друго поставување на отворено или затворено. Ова столче за грб на задниот дел е изработено од здрав челик и е завршено со бел премач со прав за чист и свеж изглед. Бидејќи е направен од трајни материјали, можете да сметате на тоа за да обезбеди многу години на употреба. Дури има и ткаенина, дише и водоотпорна ткаенина. Тие исто така се лесни за складирање без да заземат премногу простор за подот. Секое седиште може да смести до 350 фунти тежина. Главни работи на MS Big & Thall Mesh Chood, морнарица : Материјали : челик. Заврши бои : челик : палто со бел прав. Ткаенина : Сина ткаенина за прашкасти текстура. Димензии : 25,88 "W x 28.5 " D x 40,25 "H. Капацитет на тежина : 350 фунти. Водоотпорна, дишена ткаенина за легло. 21.5 "W седиште. Трајни, правни обложени челични обложени челични столици за прашкави. Погоден за употреба на апликации за внатрешен двор, тремот, градина и други апликации во затворен и отворен простор. Главните места Голем и висок стол за редење на прашка ќе додаде забавен допир на вашиот декор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата Склоповите

DEN 4216.32
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика...

DEN 479.84
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33