• Ново
Екена Милворк 12В 8Х Занаетчија Класичен Плоштад Не-Заострени Пуебло Фретворк Колона в Тоскански Капитал И Тосканска База

Екена Милворк 12В 8Х Занаетчија Класичен Плоштад Не-Заострени Пуебло Фретворк Колона в Тоскански Капитал И Тосканска База

Buyers rating:
DEN 2487.20

Износ

Колоните се исти со векови. Дизајни промени; така треба колони. Изразете го вашиот уникатен стил со модерни колони за нервоза. Комбинирајќи ја популарноста на нашите ѕидни панели со една од нашите најтрадиционални линии на производи, горди сме што воведуваме Модерни Столбови за Нервози. Овој производ ги издигнува традиционалните обвивки со колони и ги носи во модерната er со популарни дизајни додека користи докажан материјал и метод на инсталација. Со панелите за нервоза испратени неповрзани со колоните, ова ви дава флексибилност да ја насликате целата колона во една боја за елегантен врежан изглед или да ги насликате колоните и панелите контрастни бои за смел изглед што привлекува внимание. Без разлика дали е внатрешен или надворешен, однесете го вашиот проект на следното ниво. Комплетен комплет со обвивка со колони, капа/основа и панел за треперење со шема. 50 традиционални и модерни обрасци. Дизајниран за завиткување на столб со брза инсталација "Е-З Заклучување". Направено од проширен мобилен пвц кој трае вечно. Практично без одржување. Совршен и за внатрешни и за надворешни апликации. Колоните се исти со години. Измешајте малку! Бидете во тренд.

Карактеристики

Производи во категоријата