• Ново
30W 1 2H 1 2P Класична Полица

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Buyers rating:
DEN 1535.84

Износ

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено се користи во декоративни апликации уретанските полици можат да направат драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањата на каминот и многу повеќе. Овој материјал е совршен и за надворешни апликации. Нема да изгние или пукне и силно ќе се држи до природните елементи. Ви доаѓа фабрички подготвено и подготвено за вашата боја, вештачка завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Со овие полици, вие сте ограничени само од вашата имагинација. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

7 8W 7 8D 34 H Дојдете Лист Опкружувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

7 8W 7 8D 34 H Дојдете Лист Опкружувачки

Овие основи на камен се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декорати�

DEN 1919.20
1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе �

DEN 3.00