• Ново
Екена Милворк 64 Долна Ширина 68 Горна Ширина 1 4 Ж 1 П, Занаетчија Крстосница Со Долна Облога

Екена Милворк 64 Долна Ширина 68 Горна Ширина 1 4 Ж 1 П, Занаетчија Крстосница Со Долна Облога

Buyers rating:
DEN 446.24

Износ

Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за тротоарите на надворешноста на домот, треба да размислат за вкрстени глави. Вкрстените глави се големи обвивки кои обично се поставуваат на врвот на прозорецот, вратата или големиот влез. Изработени од лесен, но издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за инсталирање за секој. Слободно изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговара на вашите потреби на проектот. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или клинци. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави издржлив, но лесен производ. Непропустливи за природни елементи. Прилагодете со клучни камења, пиластри и педименти за извонреден изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Лоера Панел Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 Ж 3 4 Стр 1 2 Л,, Лоера Панел Калапи

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 1919.20