• Ново
3W 24D 24 H Стандард Тортон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Блок Завршува

3W 24D 24 H Стандард Тортон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Блок Завршува

Buyers rating:
DEN 1327.20

Износ

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено се користи во декоративни апликации пвц загради може да направи драматична разлика во кујни, бањи, влезови, огниште опкружува, и повеќе. Овој материјал е совршен и за надворешни апликации. Тоа нема да изгние или попуштат, и е непропустлив за инсекти манифестации. Доживотна гаранција. Гниење, искривување и отпорност на инсекти. Може да се остави природно бело или обоено. Направено од пвц без одржување. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар

StoneураКамените столбови се првиот избор меѓу градителите и сопствениците на куќи Овие колони од комерц�

DEN 135.20