• Ново
Екена Милворк 3В 3Х 1 П Стандардна Сеџвик Булси Розета Со Закосен Раб

Екена Милворк 3В 3Х 1 П Стандардна Сеџвик Булси Розета Со Закосен Раб

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Нашите розети се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе. Користете ги за да го одвлечете вниманието од шевовите на обликување или да ги подобрите обичните проекти со нашите елегантни дизајни. Достапно во повеќе височини за да одговара на традиционалните и модерните профили. Димензии : 3 "W x 3" H x 1 " P. Лесен, лесен за инсталирање на ѕидови, камини, врати, мебел и многу повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

30W 1 2H 1 2P Класична Полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 1535.84
1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 3.00