• Ново
Екена Милворк 3 4В 1 2Х 7 8Д Класична Обвивка

Екена Милворк 3 4В 1 2Х 7 8Д Класична Обвивка

Buyers rating:
DEN 15679.84

Износ

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на ѕидови, тавани и парчиња мебел. Тие се направени од уретан со висока густина што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат оној на традиционалните дизајни на гипс и дрво, но на дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на вајнскот. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20